Naše klientky

Přijďte k nám pro účes na ples nebo večírek v retro stylu. Retro hairstyle by Markéta. 

Balayage do nebarvených vlasů, krásná technika pro přirozeně rozzářený vzhled následně natónovaný do kaštanového odstínu. 

Balayage na dlouhých vlasech s tónem béžové. No, není to krása?  

WOW!

Motýlí střih, trend perfektní pro dlouhé vlasy, se sestříháním kolem obličeje. 

Platinová blond a dodání objemu vlasovými pásky. Klientka měla ošklivý odrost a žlutou blond, kterou jsme jemně dotónovali do studena. Vlasy jsme zahustili vlasovými pásky ve stejném odstínu. 

Barevné stínovaní, červená s nádechem do měděna. A zase ta Adéla.

Platinová blond a dodání objemu vlasovými pásky. Klientka měla ošklivý odrost a žlutou blond, kterou jsme jemně dotónovali do studena. Vlasy jsme zahustili vlasovými pásky ve stejném odstínu. 

Klientka si přála dvoubarevný šedý melír, slušivá alternativa pro klientky s bílými vlasy, které se už nechtějí barvit, ale přesto mít lesklé vlasy. 

Balayage v černých vlasech s duhovým tónem. Krásné oživení účesu zesvětlením v koncích.

Elegantní měděná barva s dokonalým sestříháním. Namícháme odstín přímo pro vás. 

Nechte o sebe pečovat

Salon UNIQUE vás okouzlí krásným prostorem, kde o vás bude královsky postaráno. Podívejte se na náš tým, ať víte, kdo se o vás bude starat. 

NAŠE SLUŽBY

Můžeme vám nabídnout francouzské trendy „Haute Coiffure Francaise“ v souladu s vaším osobitým stylem. Nechcete vyzkoušet OMBRE? Víte o co se jedná? Je to moderní styl melírování v kombinaci s tmavším odstínem, díky tomu vypadá výsledný efekt velmi přirozeně. Chcete zesvětlit vlasy, ale bojíte se jejích poškození? OLAPLEX pro vás bude ideální, je to metoda zesvětlení vašich vlasů bez poškození. Toužíte po zářivé barvě vlasů? Máme pro vás skvělé řešení a tím je INOA. Dlouhotrvající zářivá barva bez amoniaku. Pokud máte ráda nejnovější trendy, určitě by vám nemělo uniknout BALAYAGE, jedná se o techniku postupného stínování vlasů s jemným barvením.